ÇORUM TİME

SURİYELİLER İÇİN YARDIM KAMPANYASI

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi himayesinde meslek odaları Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası başlattı.

SURİYELİLER İÇİN YARDIM KAMPANYASI
795
15 Ocak 2020 - 19:01

Suriye’de yaşanan savaş nedeniyle, yaşadıkları yerleri terk ederek, Türkiye sınırında insani yaşam koşullarından uzak bir şekilde yaşamak zorunda kalan insanlar için Çorum Valisi Mustafa Çiftçi himayesinde yardım kampanyası başlatıldı. Kampanyaya tüm meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları destek veriyor. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür, Çorum İli Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Kaya ile şehir dışında bulunması nedeniyle desteklerini belirten Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan’ın katılımları ile gerçekleşen toplantıda, insanı yaşam koşullarından uzak yaşayan Suriyeli mülteciler için başta barınma, ısınma ve giyim ihtiyaçları olmak üzere gıda ihtiyaçlarının karşılanması hususunda üyelerine çağrıda bulunarak, maddi ve manevi yardımda bulunmak isteyenlerin kurumları ile irtibata geçebileceklerini belirttiler.

YARDIMLAR NASIL GERÇEKLEŞECEK?

Yapılacak yardımların toplanma merkezinin Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Merkezi Fuaye alanı olduğu, yardımların bu merkeze direk gönderilebileceği gibi, her kurumdan bir kişinin görevlendirildiği, oda ve borsa üyelerinin bu kişilerle irtibata geçerek, yardımların kendi kurumlarına gönderilebileceği veya kurumlar tarafından da aldırılabileceği bilgisi paylaşıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al