ÇORUM TİME

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

TARAFTARA MÜJDEYİ AÇILIŞTA VERDİ

İşletmeciliğini Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu liderleri Hüseyin Nalçı ve Şevket Yumurtkan öncülüğünde Sinan Oral ile Kutay Yıldırım’ın yaptığı Kırmızı Şimşekler Çay Evi açıldı. Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın açılışta yaptığı konuşmada Çorumspor taraftarlarına birde müjde verdi.

TARAFTARA MÜJDEYİ AÇILIŞTA VERDİ
3.034
21 Haziran 2020 - 15:35

İşletmeciliğini Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu liderleri Hüseyin Nalçı ve Şevket Yumurtkan öncülüğünde Sinan Oral ile Kutay Yıldırım’ın yaptığı Kırmızı Şimşekler Çay Evi açıldı. Açılışa Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Orhan Tosik, Çorum FK Kulüp Başkanı Fatih Özcan ile çok sayıda taraftar katıldı. Kırmızı Şimşekler Çay Evi, Çorumspor FK taraftarlarının da buluşma noktası olacak. Açılış sonrası konuşan Çorum FK Kulüp Başkanı Fatih Özcan ise, pandemi sonrası futbola verilen aranın ardından takımın bugün itibariyle çalışmalara yeniden başladığını ifade etti. Özcan, verilen ara sırasında kulüp olarak tüm yükümlülüklerini yerine getirdiklerini ve bu sürçte de Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın kendilerine destek olduğunu kaydetti.

Yeni stadyum en kısa sürede açılacak

Kırmızı Şimşekler Çay Evi’nin açılışında konuşan Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın yeni mekanın tüm taraftarlara hayırlı olması dileğinde bulunurken, Çorumspor taraftarlarını da heyecanlandıracak bir müjde verdi. Çevre yolu üzerinde otobüs terminali karşısında 72 bin metrekarelik bir alanda inşa edilen 15 bin kişilik stadyumun en kısa sürede açılışının yapılacağını belirten Aşgın, geçtiğimiz günlerde Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yaptıkları görüşmeler sonrasında yeni yapılan stadyumun da önümüzdeki günlerde açılacağı müjdesini verdi. Aşgın; ”Spor Bakınımız ile birlikte Çorum’da ki spor yatırımlarını konuştuk. Bizim en önemli gündem maddelerimizden birisi biran önce stadyumun gerçek sahipleriyle buluşmasıydı. Bu konuda hiç bir problem kalmadı. Eksikliklerin tamamı tamamlandı. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde inşallah bakanımız müjdeyi verecek ve Çorumsporumuzla stadyumumuz buluşmuş olacak. Yeni stadyumumuz şehrimize Çorumsporumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Açılışta Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak da kısa bir konuşma yaparak Kırmızı Şimşekler Çay Evi’nin Çorumspor taraftarlarına hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P