ÇORUM TİME

TEPKİ ÇEKEN İKİLİ SALONU TERK ETTİ!

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin Olağan Genel Kurulunda tepki çeken ÇESOB Başkanı Recep Gür ile adaylıktan çekilen Necmettin Uzun salonu birlikte terk etti.

TEPKİ ÇEKEN İKİLİ SALONU TERK ETTİ!
2.693
20 Ağustos 2020 - 21:51

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin Olağan Genel Kurulu bu akşam gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Mustafa Fındıkçı güven tazelerken ÇESOB Başkanı Recep Gür’ün desteklediği diğer aday Necmettin Uzun ise adaylıktan çekildi. Gür ve Uzun, birlikte geldikleri genel kurul salonunu yoğun tepkiler üzerine birlikte terk etti. Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, kooperatif seçimine müdahil olduğu gerekçesiyle salonda büyük tepki çekti. Salona diğer aday Necmettin Uzun ile birlikte giriş yapan Recep Gür’e bazı esnaf temsilcileri kürsüde söz alarak “ÇESOB Başkanı yanlı olamaz, ÇESOB Başkanı taraf tutamaz” diyerek tepki gösterdiler.

DİVAN HEYETİNE YAZILMADI

ÇESOB Başkanı Recep Gür’ün divan başkanlığına yazılmadığı genel kurulda Necmettin Uzun’un itirazları da kabul görmedi. Bunun üzerine Necmettin Uzun adaylıktan çekilerek Recep Gür ile birlikte genel kurul salonundan ayrıldı.

FINDIKCI’YA BÜYÜK DESTEK

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Fındıkçı’nın yeniden seçilerek güven tazelediği genel kurulda Yönetim Kurulu Halit Bölükbaş, Kadir Akdağ, Numan Özçetin ve Yalçın Keşçi’den oluştu. Denetim Kuruluna ise Halit Bektaş, Ali Okur ve Yunus Türkoğlu seçildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribotpaykwik satın al