ÇORUM TİME

TÜMSİAD’DA ABDURRAHMAN KILIÇ DÖNEMİ

TÜMSİAD’DA ABDURRAHMAN KILIÇ DÖNEMİ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
11 Şubat 2014 - 13:30

Son Güncelleme: 11 Şubat 2014 13:30 Şube merkezinde yapılan genel kurul toplantısında yönetim değişikliğine gidildi.
TÜMSİAD Çorum şubesi başkanlığı görevini dört yıldır sürdüren Ahmet Akın, yapılan törenle şube başkanlığı görevini,  Abdurrahman Kılıç’a devretti.
Kılıç, yapılan genel kurul sonrası  üyelere teşekkür ederek, verilen  bu görevin   manevi sorumluluğunun farkında olduğunu,  2010 yılından  bu tarafa  Ahmet  Akın başkanlığında  faaliyet gösteren TÜMSİAD Çorum Şubesi’nin bugüne kadar  birçok başarılı faaliyetlerde bulunduğunu belirtti.
tümsKılıç, yeni oluşan yönetimin de katkılarıyla Çorumlu iş adamlarının ticaretlerinin geliştirilmesi adına bir çok çalışma planlarının olduğunu ve kendi başkanlık döneminde  bu projelerinin  tek, tek faaliyete geçirileceğini anlattı. Çorum TÜMSİAD’ın bulunduğu noktadan daha yukarı seviyelere taşınacağını ifade etti.
ABDURRAHMAN KILIÇ KİMDİR
1979 Çorum doğumlu olup ilk ve orta öğretimini Çorumda yaptı.   Çorum imam hatip lisesinden sonra, Erciyes üniversitesi Yozgat meslek yüksek okulu inşaat bölümünü bitirmiştir. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra yine inşaat sektörünün bir bölümü olan  PVC ve alüminyum cephe kaplamaları  işiyle ticaret hayatına atıldı.   2005 yılından bu yana Kılıç yapı isimli firmasında KOMPEN bayisi olarak yapı sektöründe yer almaktadır.
Ayrıca yeni kurmakta olduğu fabrikasında da önümüzdeki günlerde çelik kapı üretimine başlayacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ