ÇORUM TİME

VALİ BAŞKÖY, KAYMAKAMLARLA GÖRÜŞTÜ

VALİ BAŞKÖY, KAYMAKAMLARLA GÖRÜŞTÜ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
12 Şubat 2014 - 12:13

Son Güncelleme: 12 Şubat 2014 12:13 Vali Sabri Başköy, Genişletilmiş Seçim Güvenliği toplantısının akabinde İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonu’nda Kaymakamlar toplantısı yaptı. Vali Sabri Başköy başkanlığındaki toplantıya, İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Albay Ahmet Çelik, Vali Yardımcıları Zürkarnin Öztürk, H.Osman Ebiloğlu, Sait Topoğlu, A.Deniz Sürmen, Hamdi Bolat ve Fikret Zaman, İl Emniyet Müdürü H.İbrahim Doğan, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, ilçe kaymakamları ile ilçe jandarma komutanları ve emniyet amirleri katıldı.
topllÇorum Valiliği bünyesindeki tüm kurumların organize olması ve koordinasyonlu bir şekilde çalışması için gereken tedbirlerin alınması, işlemlerin gözden geçirilerek; idarede birliğin sağlanması ile kamu hizmeti sunulacak tüm vatandaşlarımıza daha etkin ve verimli hizmet sunumunun sağlanması amacıyla yapılan toplantıda, çeşitli gündem maddeleri görüşüldü.
İl ve ilçelerde yaşanan çeşitli sorunların ele alındığı  ve ilçelerdeki seçim güvenliği tedbirlerinin değerlendirildiği toplantıda; diğer gündem maddelerinin görüşülmesi ve yapılan karşılıklı değerlendirmelerin ardından sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ