ÇORUM TİME

VALİ KARA VATANDAŞI TERÖRE KARŞI UYARDI

VALİ KARA VATANDAŞI TERÖRE KARŞI UYARDI
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
10 Eylül 2015 - 13:27

Son Güncelleme: 10 Eylül 2015 13:34 IMG_5828

Çorum Valisi Ahmet Kara Uğurludağ ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu…

İlçe ziyaretleri kapsamında Uğurludağ’a giden Vali Ahmet Kara, çeşitli incelemelerde bulundu. Ziyarete Vali Ahmet Kara’nın yanı sıra Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer
Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Dinçer, Valilik Basın Birimi Müdürü Mehmet Çelik de eşlik etti.
Uğurludağ’da bir takim ziyaretlerde bulunan Vali Kara, sırayla Uğurludağ Kaymakamlığı görevine yeni atanan Eyüp Kaykaç’ı, Belediye Başkanı Remzi Torun’u ve İlçe Jandarma ve Garnizon Komutanı Mehmet İldeniz’i ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Vali Kara, esnafı da ziyaret ederek vatandaşlardan bilgiler aldı. Kara’nın Uğurludağ programı Mert Tepesi’nde yemek ikramının ardından sona erdi. Öte yandan Kara, Uğurludağ Çorum yolunda gerçekleşen heyelan sonucu göçen yolu da inceleme fırsatı buldu.
Vali Kara, gerekli imkanlar ölçüsünde ilçeye gerekli yardımların yapılacağını, Çorum- Uğurludağ arasındaki Karayolları ağında bulunan yoldaki çökme ve kaymaların derhal düzeltilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağının ifade etti.
Terör olaylarına da değinen Vali Kara,ülkede yaşanan terör olaylarından ötürü milletçe zor zamanlardan geçtiğimizi haklı olarak bir tepkinin konulduğunu fakat gösterilen bu tepkinin demokratik ve hukuk sınırları içerisinde olması gerektiğini, eylemler sırasında bazı provakatif saldırıların yapıldığını ve bu saldırıların teröre gösterilen tepkinin amacına hizmet etmediğini, aksi fiillerin terörün ekmeğine yağ süreceğini teröre tepki koyalım derken terörün reklamının yapılmasına neden olacağını, gösterilen tepkinin milli birlik ve beraberlik içinde milli olarak ortaya konulması gerektiğini vurguladı.
IMG_5825

IMG_5974

IMG_5961

IMG_5925

IMG_5898

IMG_5890

IMG_5865

IMG_5858

IMG_5854

IMG_5841

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ