ÇORUM TİME

VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTILAR

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan öncülüğünde,il başkanı, milletvekilleri, belediye başkanı ve teşkilat mensupları, birlikte Çorumluların bayramını kutladılar.

VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTILAR
865
04 Ağustos 2020 - 12:37
Korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler çerçevesinde parti teşkilatlarıyla video konferans yöntemiyle bayramlaşan MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur, ardından da sokağa çıktılar. İlk olarak parti binasının da bulunduğu Kadeş Meydanı’nda vatandaşlarla ve özellikle de gençlerle bayramlaşan AK Partililer, gençlerle sohbet ettiler. Daha sonra Gazi Caddesi üzerinde bulunan esnafları da ziyaret edip bayramlarını tebrik eden Milletvekilleri ve parti teşkilatları,  Piri Baba ve Yunus Emre parklarına geçtiler. Parklarda dinlenen vatandaşların yanına giderek bayramlarını tebrik eden İl Başkanı Ahlatcı ,Milletvekilleri Ceylan, Kaya ve Kavuncu ile Belediye Başkanı Aşgın ve Merkez İlçe Başkanı Akar, vatandaşlarla hasbihal ederek, hayırlı ve bereketli günler dilediler. Ziyaretler sırasında özellikle de Milletvekilleri, büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandı. Milletvekillerine bazı vatandaşlar karşılaştıkları sorunları aktarırken, bazı vatandaşlar da yiyeceklerini paylaşarak, dayanışma ve paylaşma olan Kurban Bayramın ruhunu yaşattılar. AK Parti Milletvekilleri ile belediye başkanı ve parti teşkilatlarının birlik beraberlik içerisinde hareket ediyor olması, parti tabanında ise büyük bir memnuniyet yarattı. Bayramlaşmaların ardından heyet adına bir açıklama yapan MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, birlik beraberlik içerisinde önce parti teşkilatlarıyla, ardından da Çorumlularla bayramlaştıklarını anlattı. AK Parti’ye kurulduğu günden itibaren büyük bir destek veren hem yerelde, hem de genelde iktidarda tutan Çorumlulara minnettar olduklarını belirten Milletvekili Ceylan, her fırsatta hemşehrileri ile iç içe olarak onlardan biri olduklarını gösterdiğini ifade ederken, her zaman Çorumluların emrinde olduklarını dile getirdi. Kurban Bayramının da Ramazan Bayramında olduğu gibi salgın sürecinin gölgesinde kutlandığına işaret eden Milletvekili Ceylan, bu sürecin kısa sürede sona ermesi ve hayatın normale dönmesi için insanların da belirtilen kurallara uyarak sabretmelerini istedi.  Ziyaretleri sırasında özellikle de gençler sohbet ederek onları dinlediğini ve bazı gerçekleri onlara kısa da olsa aktarmaya çalıştığını anlatan Milletvekili Ceylan, “Ecdadımızın ve bizlerin mirasını emin ellere bırakacağımız genç kardeşlerimizle bir araya gelerek yarınlarına dair beklentileri üzerine konuştuk. Gençlerimizin verdiği enerji ve olaylara getirdikleri farklı bakış açıları bizleri ziyadesinde mutlu etti” dedi. Ceylan, ziyaretler sırasında karşılaştıkları ilgi ve alakadan dolayı da tüm Çorumlulara teşekkür etti.
VİDEO KONFERANSLA BAYRAMLAŞMA!
AK Parti’de Kurban Bayramı’ndaki bayramlaşma merasimi, Kurban Bayramı’nda video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi. Korona virüs salgını gölgesinde Kurban Bayramı geride kalırken, AK Parti’de yıllardır süre gelen bayramlaşma geleneği farklı yöntemle de olsa sürdürüldü. Her bayramda parti binasında milletvekilleri, belediye başkanları, il, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kollarının katılımı ile görkemli bir şekilde bayram kutlaması yapılıyordu. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma kısıtlaması olması nedeniyle bayramlaşmayı bireysel olarak yapan AK Parti Teşkilatları, Kurban Bayramı’nda ise, pandemi süreci tedbirleri kapsamında video konferans yöntemiyle de olsa birbirlerini görme, hasbihal etme fırsatı buldular. MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan öncülüğünde İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur, bayramlaşma nedeniyle parti binasında bir araya geldiler. Ardından da il, merkez ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri,ilçe ana kademe,kadın ve gençlik kolları başkanları ile il genel ve belediye meclis üyeleriyle tek tek video konferans yöntemiyle bayramlaşan MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ve beraberindekiler, teşkilat mensupları ile hasbihal ederken, birlik beraberlik mesajları da verdiler. Bayramlaşmalar sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını tüm parti teşkilatlarına ileten MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, partililere çeşitli konularda nasihatlerde bulundu. Ceylan, 18 yıldır iktidarda olan AK Parti’nin bugüne kadar yaptığı hizmetleri halka anlatmalarını da istedi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

casino sitelerimilanobettipobetsekabetelexbet
paykwikpaykwik alpaykwik bozumpaykwikpaykwikmarmaris günlük tekne turlarıMarmaris Dalyan tekne turuMarmaris Günlük Turlarmarmaris tüplü dalış turuMarmaris rodos feribot