ÇORUM TİME

supertotobet betist
1xbet betpas mariobet

YOZGATLI BAŞKAN ÇORUM’U KIZDIRDI!

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Çorum’a havaalanı yapılması için başlatılan çalışmalarla ilgili dalga geçmeye kalktı.

YOZGATLI BAŞKAN ÇORUM’U KIZDIRDI!
2.155
01 Mart 2021 - 15:07

Kılıç, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Çorum ziyareti sırasında gündeme gelen Çorum Havaalanı Projesiyle ilgili Çorumluları kızdıracak bir paylaşıma imza attı. AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, “Çorum havaalanının pistinin uzunluğu bizim yeni yapılan havaalanı pistinden 100 m uzunmuş arkadaşlar” şeklinde paylaşım yaptı. Kılıç’ın Çorum’u hedef alan paylaşımı, özellikle Çorum’daki AK Partilileri ve memleket sevdalılarını üzdü. Son yıllarda ülke yönetiminde söz sahibi olan Yozgatlılar, Cemil Çiçek, Bekir Bozdağ ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay gibi etkin siyasetçilerle adeta şaha kalktı. Yozgat’a yüksek hızlı tren ve havaalanı yatırımını kazandıran siyasetçiler, Polis Mesleki Eğitim Merkezi, Adalet ve Diyanet Eğitim Merkezleri gibi onlarca bacasız fabrikayı Yozgat’ta devreye soktu.

FUAT OKTAY İYİ ÇALIŞIYOR!

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 2 numaralı koltuğunda oturan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, hemen hemen her hafta sonunu memleketi Yozgat’ta geçiriyor. Havaalanı ve hızlı tren gibi büyük yatırımları bizzat takip eden Fuat Oktay, şehrin sorunlarını giderme noktasında aktif rol üstleniyor.

YOZGAT’A YATIRIM ÇAĞRISI

Yozgat’ın havaalanı, hızlı tren ve bölünmüş yollarla ulaşımda önemli bir noktaya geldiğini belirten Fuat Oktay, “Yozgat’ta sanayiciyi taçlandıracağız ve bunu hep birlikte yapacağız. Şehrimize Rusya’dan Azerbaycan’dan yatırımlar geldi, gelmeye devam edecek. Ahdimiz Yozgat’ı daha fazla üretim ve istihdama kavuşturmak” diyor. Oktay, daha öncede Çorum’daki işadamlarını Yozgat’a yatırım yapmaya davet etmişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.