ÇORUM TİME

KAMYONCULAR GARAJI’NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

KAMYONCULAR GARAJI’NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Çorum Time Haber Hattı 333 01 20( [email protected] )
23 Mayıs 2015 - 18:50

Son Güncelleme: 23 Mayıs 2015 18:50 kamyoncular garjı açılış (5)

kamyoncular garjı açılış (4)

kamyoncular garjı açılış (3)

kamyoncular garjı açılış (2)

kamyoncular garjı açılış (1)Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kamyon Garajı ve Nakliyeciler Sitesi için bugün görkemli bir açılış töreni düzenlendi. Törene, TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın da katıldı…

Çorum’un en önemli ihtiyaçlarından biri olan Kamyon Garajı ve Nakliyeciler Sitesi, Çevre Yolu Gıda Toptancılar Sitesi yanında hizmete açıldı. Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yeni garajı daha önceki garajda olduğu gibi yine Şoförler ve Nakliyeciler Odası işletiyor. Yeni garaj için bugün açılış töreni düzenlendi. Törene, Çorum Valisi Ahmet Kara, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu ve Cahit Bağcı, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ve Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ve ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, açılışta yaptığı konuşmada, “Yeni Kamyon Garajı ve Nakliyeciler Sitemizi Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odamıza kazandıran başta Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer Külcü olmak üzere bu süreçte bizlere yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

236 TIR VE KAMYON KAPASİTELİ

Yeni Kamyon Garajı ve Nakliyeciler Sitesi’nin 118 kamyon ve 118 TIR olmak üzere toplam 236 araç kapasitesine sahip olduğunu ifade eden Tahsin Şahin, 45 bin metrekarelik alanda yapımı tamamlanan garajda sosyal donatılar, lokanta, mescit, market ve idari bina olmak üzere toplam 19 adette nakliyeci işyeri bulunduğunu vurguladı.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR MESAJLARI

Akkent Mahallesi Gimat yanı No: 19 adresinde faaliyete geçen Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Kamyon Garajı ve Nakliyeciler Sitesi’nin bölgede örnek bir garaj olduğunu belirten Tahsin Şahin, son derece şık, konforlu ve nezih bir çalışma ortamına kavuşan esnafların bu yatırımdan dolayı oldukça mutlu olduğunu söyledi. Şahin, garajda, tuvalet ve banyoların yanı sıra 50’şer metrekarelik her bir dükkân içerisinde mutfak, lavabo, müdüriyet ve normal oda bulunduğunu dile getirdi.

AÇILIŞ TÖRENİNE YOĞUN KATILIM

Törende, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu ve Dr. Cahit Bağcı da birer konuşma yaptı. Daha sonra kesilen kurbanın ardından garajın açılışı gerçekleştirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇORUM'UN EN BÜYÜK HABER SİTESİ